top of page

Kullanım Şartları

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com sitesinden (kayıtlı üye olarak ya da olmayarak) hizmet ve bilgi almak için öncelikle aşağıda belirtilen üyelik / kullanım şartlarımızı okumanız ve onay vermeniz gerekmektedir.

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com  hizmetine bağlı tüm eğitimlerin,organizasyonların ve bilgilerin ,servislerin, alan adlarının, yazılım kodlarının, ara yüzlerinin, içeriklerinin, ürün incelemelerinin, videolarının, algoritmalarının, çizimlerinin, modellerinin, tasarımlarının ve diğer tüm fikri sınai hakların sahibi, tasarım ve telif hakları tamamen Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com 'a aittir. Servislerin ve hizmetlerin, bununla bağlantılı sayfaların kopyalanmasına, çoğaltılmasına ve yayılmasına, ayrıca tersine mühendislik işlemlerine tabi tutulmasına izin verilmemektedir.

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com  tarafından üretilen (video, yazı, resim, haber, ses dosyası) içeriklerin hiçbiri izinsiz olarak kullanılamaz. Eğer içeriklerden yararlanmak istiyorsanız Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com ve nemodiveteam@gmail.com e-posta adresinden sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com  internet, teknoloji ve dijital iş kültürü ile içerikler üretmek ve bunları internet üzerinden yayınlamak, üyelerinin yayınladığı internet, teknoloji ve dijital iş kültürü ile ilgili her tür içeriğe ortam sağlamak, tüm içeriklerini tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olarak kamuya sunmak amacı taşımaktadır.

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com , ziyaretçilerin ve üyelerin bilgilenmesi amacıyla sunulan içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmekle birlikte ayrıca bu içeriklerin sadece tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olduğunu beyan etmektedir.

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com , kendi ürettiği ve yayınladığı içeriklerden bizzat sorumlu olduğu gibi, ayrıca üye ve ziyaretçilerin ürettikleri ve yayınladıkları içeriklerden 5651 sayılı kanunun 5. maddesi gereği hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com , sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla bir çok üçüncü parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde işbirliği yapabilir. Bu işbirliği reklam, sponsorluk, izinli pazarlama, veri paylaşımı ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir.

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com üzerinden e-posta ( nemodiveteam@gmail.com,  )üzerinden pazarlama faaliyetlerinde, kanunların öngördüğü şekilde izinli iletişimde bulunacağını, kullanıcının / üyenin isteği dışında iletişim ve pazarlama faaliyeti yapmayacağını, kullanıcının sistemden ücretsiz ve kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunmayı beyan ve taahhüt eder.

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com, kullanıcı tarafından oluşturulan her türlü veri ve içeriğin hiç bir şekilde kontrolünü yapmamaktadır.

Ancak kullanıcı(lar) tarafından, üçüncü şahıs ve kurumların kişilik hakları ile Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası anlaşmalar ile koruma altına alınan diğer hakların ihlal edilmesi halinde, ayrıca telif haklarını ihlal eden, müstehcenlik içeren, hakaret, küfür, küçük düşürücü ifadeler barındıran içeriklerin gönderilmesi; ayrıca Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com hizmetlerinin ve servislerinin amacını aşan bir şekilde kullanılması halinde, Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com hizmetleri derhal durdurma, ilgili içerikleri yayından çıkarma ve üyelik iptal etme hakkına sahiptir.

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com, sunduğu servislerin kesintisiz ve hatasız çalışması için elinde geleni yapacaktır. Ancak internet erişim hizmeti veren servis sağlayıcıların sistemlerinde meydana gelebilecek teknik arızalar, anlaşmalı olduğu üçüncü partilerin sistemlerinde meydana gelecek aksaklıklar, sistem bakımları ve mücbir nedenler gibi vakalarda Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com servisleri de bağlantılı olarak etkilenebilir.

Bu gibi durumlarda Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com servislerin etkin olarak işlemesi için gerekli tedbirleri alacaktır, fakat doğrudan müdahale yetkisi olmayan bağlantılı servis arızaları ve hataları için sorumluluk kabul etmemektedir.

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com, işbu şartların yürürlükte olduğu tarih itibariyle, tüm içeriklerini ve servislerini ücretsiz olarak sunmaktadır.

İleride herhangi bir zamanda, sunmuş olduğu servislerden ve içeriklerden bedelli ve / veya bedelsiz olarak yararlandırma hakkına sahiptir.

Bedelli hizmetler ve abonelik türleri, Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com sitesinde "hizmetler" bölümünde ayrıca belirtilmiş olabilir.

Kullanıcıların ilan edilen abonelik sistemlerinden birini seçmesi halinde sunulan hizmet ve özelliklerini okuması gerekmektedir.

Ücretli veya ücretsiz herhangi bir şekilde yararlanmada üye / kullanıcı, Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com'un taahhüt ettiği hizmetten fazlasını talep edemez.

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com, dileği takdirde sunmuş olduğu hizmetler üzerinde en iyi hizmeti verme amacı ile her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com sitesine üye olurken verilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından kullanıcının kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com servislerinin kullanılması halinde Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com sorumluluk kabul etmemektedir.

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com, değişen yasalar ve koşullara göre kullanıcı sözleşmesini her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir, yürürlükten kaldırabilir veya yeni bir sürümünü yayınlayabilir.

Nemo Dive Team-www.nemodiveteam.com ve kullanıcı arasında ortaya çıkabilecek her türlü hukuki ihtilaf öncelikle iyi niyet çerçevesinde çözümlenmeye çalışacaktır, aksi halde taraflar İstanbul Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olduğunu kabul ederler.

Tarafınıza sunulan kullanım kuralları, kullanıcının kayıtlı üye olması / siteye girmesi, içeriklerden ve servislerden yararlanmaya başlaması ile her iki taraf arasında kabul edilmiş sayılır.

 

Kullanım şartları kabul edilmediği takdirde, kullanıcının siteyi ve servisleri kullanmaması yeterlidir.

Nemo Dive Team ( www.nemodiveteam.com ) Yetkilisi Uğur Ateş

bottom of page