top of page

Eğitim

​Deneme & Tanışma Dalışı
Discover(Try)​Scuba Diving​​
*1 day

​Merak ettiginiz sualtı dünyasına atacagınız ilk adım DENEME (DISCOVERY ) dalısıyla baslayacaktır.Sizlere ilk  etapta sualtında scuba ekipmanlarını tanıttıktan sonra ilk olarak sualtında nasıl nefes alınacagını,maske tahliyesinin nasıl yapılacagını uygulamalı olarak gösterdikten sonra ilave olarak sualtında yaşanabilecek fiziksel durumlar hakkında ( kulak esitleme, nefes alıp verme ) gibi beceriler ögretilecektir.

 1* Dalış Eğitim Kursu

Scuba Diver Course

 *4 days

Bir yıldız dalıcı egitim programı teorik ve pratik egitimler baslıkları altında toplanır.Teorik egitimler dalıcının dalıs ile ilgili teorik bilgi kazanmasını,

pratik egitimlerde bu bilgileri pratik uygulamalara aktarabilmesini amaclar.

Bizlerle bu sureci guvenli ve eglenceli olarak ogrenebilirsiniz. 2* Dalış Eğitim Kursu 

Open Water Diver Course

*6 days

Bu kursta bir yıldız dalıcı kursu teorik ve pratik egitimlerinde ögrenmis oldugunuz konulara ilave olarak sualtında yön tayini  Dogal ve Pusulalı Navigasyon teknikleri 

Sualtı Emniyet kurallarına uyulması,

Dalıs hastalıkları ve kazaları hakkında bilgilendirmelerle birlikte,

*Gece dalısı,

*Derin dalıs,

*Akıntı dalısı 

*Sualtında Arama,

*Sualtında ve Su üstünde Kurtarma Ayrıca Taşıma Teknikleri hakkında detayları ve uygulama pratikleri ögretilecektir.

3* Dalış Eğitim Kursu

Dive Master Course

*2 week

3* dalıcı, yeterli kondisyona, tecrübeye ve sorumluluga sahip olan ve diger dalıcılara acık deniz dalıslarında liderlik yapabilecek becerileri elde etmis dalıcıdır. 3* dalıcı kursu en az 2* dalıs egitmeni gözetimi altında gerceklestirilebilir. 3* dalıcı kursu bir takım özel sartların olusması gereken acık deniz dalıs ortamında yurutulebilir.Daha fazla bilgi almak için Lütfen bizlerle irtibata geçiniz.

DAN Divers Alert Network
DAN Basic Life Support ( DAN Temel Yaşam Desteği sağlayıcısı ) Kursu BLS uygulayabilmek için gerekli olan becerileri ve bilgileri öğretmek için düzenlenmektedir.
DAN First Aid Course ( İlk Yardım Kursu ) ile ilkyardımın temel tekniklerini anlayarak, Acil müdahale prosedürlerini öğretmek için düzenlenmektedir.
bottom of page